Pielęgnacja włosów słowiańskich

Włosy do zagęszczania i przedłużania zapewniają mnogość możliwości. Osoby decydujące się na doczepianie naturalnych pasm mogą wybierać wśród produktów o zróżnicowanej długości, kolorze, grubości i strukturze. Na polskim rynku, ze względu na przeważający typ urody, najbardziej cenione są włosy słowiańskie. Czym charakteryzują się te szczególnie pożądane kosmyki i jak je pielęgnować, by zachowały swoje estetyczne walory na dłużej?

więcej

Mikroringi i nanoringi – spełnij marzenie o gęstych włosach!

Która z kobiet nie marzy o lśniących, gęstych i długich włosach podkreślających naturalne piękno? Niestety, Matka Natura nie jest tak samo łaskawa dla wszystkich pań i przywilejem gęstej, bujnej czupryny mogą cieszyć się tylko nieliczne przedstawicielki płci pięknej. Jedną z form mocowania dodatkowych pasm dostępną na HairMe są ringi w wersji mikro i nano.

więcej

Włosy naturalne do przedłużania premium - dlaczego warto?

Większość osób rozważających zagęszczanie lub przedłużenie włosów ma na celu osiągnięcie maksymalnie naturalnego efektu i najlepszego wyglądu. Nawet biorąc pod uwagę, że każdy z nas ma inne włosy – różnią się one od siebie nie tylko kolorem, ale również grubością, strukturą i porowatością, spośród włosów naturalnych dostępnych na rynku jakością zdecydowanie wygrywają dziewicze włosy słowiańskie.

więcej

Zagęszczanie metodą kanapkową tape-in – prosty sposób na piękne włosy

Długie, gęste i lśniące włosy to niedoścignione marzenie wielu kobiet. Niestety, panie obdarzone przez Matkę Naturę takimi czuprynami są w zdecydowanej mniejszości. Tam, gdzie zawodzą wcierki, maski na włosy i suplementy mające pobudzić cebulki do wzrostu, z odsieczą przychodzą nowoczesne zabiegi: zagęszczanie i przedłużanie włosów. Jednym z najpopularniejszych sposobów na dodanie fryzurze objętości i ekspresowe wydłużenie pasm jest zagęszczanie metodą kanapkową.

więcej

Pielęgnacja włosów przedłużanych i zagęszczanych.

Przedłużanie włosów pozwala nadać fryzurze gęstości i objętości. Jednak poprawnie przeprowadzony przez stylistę zabieg to za mało, by „nowe” włosy stale wyglądały pięknie. Dlatego tak ważna jest właściwa pielęgnacja i dobór odpowiednich kosmetyków, które pomogą zachować zdrowy wygląd włosów i utrzymają je w prawidłowej kondycji przez długi czas.

więcej

Kitki słowiańskie

To jeden z asów naszej oferty. Włosy naturalne słowiańskie dostępne w unikatowych kitkach to jakość, której nie można porównać z innymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Każda z prezentowanych kitek jest jedyna i niepowtarzalna, dzięki czemu mają Państwo pewność, że fryzura stworzona z ich użyciem będzie jedyna w swoim rodzaju.

więcej

Włosy gotowe do przedłużania – dziewicze włosy słowiańskie i włosy naturalne premium

W naszej ofercie znajdą również Państwo włosy gotowe do przedłużania. Są to również pukle najwyższej próby naturalne włosy słowiańskie virgin, które posiadają końcówki gotowe do przedłużania różnymi metodami, opisanymi poniżej.

więcej

Profesjonalne przedłużanie włosów Warszawa

Podjęłaś decyzję o przedłużeniu włosów i wybrałaś wymarzone pasma? Teraz nic prostszego niż umówić się na wizytę w naszym salonie fryzjerskim Rokoko w Warszawie. Na miejscu będziesz mogła oddać się w ręce wykwalifikowanego personelu, który z przyjemnością zajmie się Twoimi włosami. Wprawna ręka stylisty stworzy Twoją upragnioną fryzurę

więcej

Spanie z doczepianymi włosami

Osoby rozważające przedłużanie lub zagęszczanie włosów, szczególnie te niemające na swoim koncie doświadczeń tego typu, z pewnością zadają sobie wiele pytań dotyczących codziennego funkcjonowania po takim zabiegu.

więcej

Czy doczepianie dodatkowych pasm obciąża własne włosy?

Nie, ale pod warunkiem, że zabieg został wykonany w odpowiedni sposób. Zagęszczanie i przedłużanie włosów powinno się odbywać rękami doświadczonego fryzjera lub osoby, do której mamy w tej kwestii zaufanie.

więcej

Jak przygotować się do przedłużania lub zagęszczania włosów?

Pierwszym krokiem powinna być konsultacja ze specjalistą, któremu zdecydujemy się powierzyć nasze włosy. Fryzjer lub trycholog jest w stanie ocenić stan naszej czupryny i zaproponować odpowiednią metodę przedłużania lub zagęszczania.

więcej

Jak mówić bliskim o przedłużaniu lub zagęszczaniu włosów?

Jednym z wyzwań, przed którym stają osoby planujące zagęszczanie lub przedłużanie włosów, jest informowanie o tym swoich najbliższych. Chęć zainwestowania we własny wygląd może budzić dwuznaczne emocje.

więcej

Przeciwwskazania do przedłużania lub zagęszczenia włosów

Powiększanie objętości fryzury lub przedłużanie włosów dzięki dopinkom jest bezpiecznym zabiegiem, który nie obciąża naszych włosów. Warto jednak pamiętać, że istnieje kilka przeciwwskazań, które mogą dyskwalifikować kobietę marzącą o bujnej czuprynie.

więcej

Jak myć włosy przedłużone lub zagęszczone?

Mycie włosów jest podstawową aktywnością pielęgnacyjną, którą wiele osób wykonuje niemal codziennie. To czynność, której uczymy się od najmłodszych lat i często wykonujemy automatycznie. Posiadaczki przedłużeń powinny jednak pamiętać o kilku prostych zasadach.

więcej

Wyczesywanie włosów zagęszczonych i przedłużonych

Przeczesywanie stanowi podstawowy obowiązek posiadaczki założonych pasemek. Ta czynność pozwala utrzymać włosy w dobrym stanie, a także oczyszcza je z kurzu, resztek kosmetyków i innych zanieczyszczeń.

więcej

Czynniki osłabiające przedłużone i zagęszczone włosy

Posiadaczki doczepów mogą cieszyć się imponującą fryzurą, skrojoną na miarę swoich marzeń. Przedłużanie i zagęszczenie włosów może dawać spektakularne efekty i odmieniać wizerunek na długo.

więcej

Czym jest zagęszczanie i przedłużanie włosów?

Żyjemy w czasach, w których przywiązuje się ogromną wagę do wizerunku, a znane od dawna powiedzenie: „jak cię widzą, tak cię piszą” jest nader aktualne. Nic dziwnego, że wiele osób stara się dbać o swój wygląd nie tylko od święta.

więcej

Włosy słowiańskie zwykłe i dziewicze – czym się różnią?

Wśród naszych Klientek największą popularnością cieszą się włosy słowiańskie, których doskonałą jakością zdecydowanie wyróżniamy się na rynku przedłużania włosów. Te naturalne włosy – miękkie, lekkie i błyszczące – są dostępne w różnych wersjach.

więcej

Dlaczego przedłużanie włosów stało się ostatnio bardzo popularne?

Trendy to coś, co zmienia się bardzo często i zeszłoroczne „wow” staje się dzisiejszym „eh”. W modzie jest to bardzo dobrze widoczne, dlatego ludzie ubierają się co roku nieco inaczej, gdyż chcąc nie chcąc mamy dostęp do tych samych ubrań w sklepach (...)

więcej

Odpowiednie szczotki do przedłużanych włosów

Czesanie włosów to czynność, którą wykonujemy kilka razy dziennie. Każda z nas lubi mieć włosy, które nie plączą się i nie są rozwiane na wszystkie strony świata. Nie można jednak zaprzeczyć, że szczotki do włosów często wyrywają wiele kosmyków (...)

więcej

Doczepianie włosów – sposób na piękno!

Przerzedzanie się włosów jest czymś, co niekiedy potrafi bardzo mocno wpłynąć na samopoczucie. Jest to oczywiście związane z tym, że kult piękna, a przede wszystkim kobiece atrybuty przyjęte w kulturze bardzo mocno stawiają na (...)

więcej

Doczepianie włosów – ile kosztuje?

Współczesna technologia pozwoliła na to, by każdy mógł ingerować w swój wygląd tak, jak mu się to podoba. Nie inaczej jest z włosami, które przez obecny tryb życia, stawiający na życie w biegu, ciągły stres i brak czasu na (...)

więcej

Doczepianie włosów – czy niszczy naturalne włosy?

Z pewnością wiele osób decydujących się na doczepianie włosów zastanawia bardzo ważny aspekt. Czy przedłużanie włosów niszczy nasze naturalne? Odpowiedź nie jest taka oczywista, gdyż wszystko zależy od różnych okoliczności, które (...)

więcej

Co musisz wiedzieć przed zabiegiem przedłużania lub zagęszczania włosów

W Polsce dalej przedłużanie i zagęszczanie włosów ma wielu przeciwników, mimo że pozytywnie wpływa zarówno na samopoczucie osoby, która podda się zabiegowi, jak i jej samoocenę. Ponadto nie są to inwazyjne (...)

więcej

 

Odpowiednie szczotki do przedłużanych włosów

Czesanie włosów to czynność, którą wykonujemy kilka razy dziennie. Każda z nas lubi mieć włosy, które nie plączą się i nie są rozwiane na wszystkie strony świata. Nie można jednak zaprzeczyć, że szczotki do włosów często wyrywają wiele kosmyków, mimo tego, że staramy się robić to możliwie jak najdelikatniej. Jeśli ma się doczepiane włosy to kwestia ta jest jeszcze bardziej niepokojąca, dlatego w tym artykule dowiesz się, jakie szczotki są najlepsze do przedłużanych włosów. Dzięki nim nie będziesz musiała się stresować, a Twoje włosy nie będą wypadać tak, jak dotychczas podczas szczotkowania.

Szczotki do przedłużanych włosów

Czy muszą być specjalne? Tak, jeśli chcesz, by pasma nie wychodziły garściami, kiedy zwykła szczotka zbyt mocno je pociągnie. Specjalne szczotki będą bardzo korzystne dla Twoich włosów, dlatego unikaj stosowania zwykłych, jeśli nie jest to konieczne. W przeciwnym wypadku włosy doczepiane, za które na pewno sporo zapłaciłaś, po prostu będą się co chwilę wyrywać. Ważne jest, by szczotka do włosów doczepianych była stworzona z syntetycznego, bądź naturalnego materiału, który będzie w stanie dostosować się do kształtu głowy oraz by włosie szczotki było na tyle elastyczne, by rozczesywało włosy, jednak ich nie niszczyło. Świetnym tego przykładem są szczotki wykonane z włosia dzika. Jest ono na tyle sztywne, by było w stanie na spokojnie rozczesać włosy, jednak jednocześnie jest na tyle miękkie, by nie było możliwości wyrywania włosów podczas czesania. Ponadto taka szczotka pozwala na to, by włosie było dostosowane do kształtu Twojej głowy, dzięki czemu możesz dokładnie rozczesać wszystkie włosy. Oczywiście jeśli jesteś osobą, która nie chce przyczyniać się do wykorzystywania zwierzęcych materiałów, są również szczotki, które produkuje się z tworzywa sztucznego. Jest ono również bardzo dobre dla włosów doczepianych, przy jednoczesnym niewykorzystywaniu materiałów pochodzenia zwierzęcego.

Kiedy rozczesywać włosy?

Trzeba się w tym wypadku kierować bardzo prostą zasadą: każda skrajność jest zła. Oczywiście nie wolno rozczesywać włosów co kilka minut, gdyż to je jedynie osłabi, natomiast brak czesania jakiegokolwiek spowoduje ich zlepienie, co również może mieć bardzo negatywne skutki. Dlatego najlepiej będzie, jeśli ograniczysz czesanie włosów do najwyżej kilku razy dziennie, by nie uszkadzać niepotrzebnie cebulek, gdy nie jest to konieczne. Jeśli chodzi natomiast o pielęgnację włosów po umyciu, to bardzo ważne będzie rozczesywanie włosów po myciu i przesuszeniu lub całkiem na sucho. Są bowiem dwie szkoły, co do tego, jak powinno się to robić. Jedna mówi o tym, by rozczesać tylko po przesuszeniu nasady, kiedy reszta włosów jest jeszcze wilgotna, a następnie wysuszyć naturalnie, albo używając suszarki (rozczesywanie przed i po suszeniu może być niepotrzebne, wystarczy wówczas zdecydować się na jedno z tych). Jeśli zdecydujesz się na to drugie, czyli rozczesanie pasm po wyschnięciu, to pamiętaj, by w trakcie suszenia nie doprowadzać do sytuacji, kiedy włosy się plączą. Wówczas możesz mieć problemy z ich rozczesaniem. Przedłużane włosy muszą być dobrze rozczesane, gdyż w przeciwnym wypadku mogą się szybciej niszczyć i wypadać. Dlatego jeśli decydujesz się na przedłużane włosy, to podstawową zasadą będzie powolne czesanie ich od nasady aż po końce w taki sposób, by nie ciągnąć ich zbytnio.

Czy szczotka do przedłużanych włosów jest niezbędna?

Z pewnością polepsza kondycję włosów i pozwala na to, by dłużej Ci służyły. Odpowiednia pielęgnacja jest niezbędna do tego, by włosy przedłużane rzeczywiście utrzymywały się kilka miesięcy lub dłużej w zależności od metody przedłużania. Odpowiednia szczotka oraz odpowiednie mycie i odżywianie włosów to podstawa. Szczotka do włosów przedłużanych nie jest niezbędna, jednak jeśli chcesz, by Twoje włosy służyły Ci długo i nie wypadały co chwilę podczas czesania, to warto jest zainwestować w tego typu szczotkę, gdyż nie są to duże pieniądze, a wydłużą okres radości z przedłużanych, pięknych włosów. Sprawdź ofertę szczotek do włosów przedłużanych HairMe na stronie internetowej.

Odpowiednie szczotki do przedłużanych włosów
Odpowiednie szczotki do przedłużanych włosów

 

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń teraz: 22 648 14 00

Napisz: sklep@hairme.pl

 

© HairMe 2020 | wykonanie: PixelCaffe