Produkty

Szeroka, kompleksowa oferta, jaką Klientka znajduje na HairMe, to nowa jakość na rynku produktów do przedłużeń. Dzięki niej bardzo łatwo i szybko można zaopatrzyć się w najważniejsze produkty i akcesoria do przedłużania i zagęszczania włosów:

  • naturalne dziewicze włosy słowiańskie w kitkach - najwyższa osiągalna jakość,
  • gotowe pasma włosów naturalnych premium oraz dziewiczych, słowiańskich: Clip in, Keratin Flat Tip, Keratin I Tip, Mikroringi, Nanoringi, Tape in (kanapki),
  • akcesoria - wszystko, co potrzebne do zabiegu zakładania i zdejmowania przedłużeń,
  • włókna keratynowe.

Wszystkie powyższe produkty są dostępne od ręki, ponieważ w HairMe rozumiemy, że bardzo szybka realizacja zamówień jest ogromnie ważna dla zdecydowanej większości Klientek. Ponadto bezproblemowo rozpatrujemy zgodne z prawem procedury zwrotów lub reklamacji.

Oczywiście najważniejszym elementem, który wpływa na efekty zabiegu, są same włosy do przedłużania . W tej kategorii HairMe nie ma sobie równych. Każda Klientka może czuć się bezpiecznie i pewnie, gdyż znajdzie tutaj włosy tylko najwyższej jakości. Znacznej grupie osób zaznajomionych z zabiegami przedłużania nie trzeba tłumaczyć, że zagęszczanie włosów z pomocą pasm słowiańskich to absolutnie najlepsze, co można wybrać, aby poprawić swoją fryzurę metodą clip-in, keratynową czy mikroringową. Nie każdy jednak wie, że na HairMe może otrzymać bardziej przystępną cenowo alternatywę, jaką są naturalne włosy premium. To pasma niesłowiańskiego pochodzenia – ale także dziewicze, z zachowaną łuską. Tutaj wyjątkiem są tylko pukle clip-in, które jednakowoż zostały zabezpieczone specjalnymi procesami, aby cieszyć właścicielkę dobrym wyglądem przez dłuższy czas.

Należy rozumieć, że gdy mowa o zabiegach związanych z przedłużaniem, same włosy to nie wszystko, co będzie potrzebne. Dlatego w HairMe oferujemy różnorodne okołozabiegowe akcesoria do przedłużania włosów. Znajdują się u nas między innymi:

naturalne włosy słowiańskie włosy do przedłużania
akcesoria przedłużanie włosów
produkty przedłużanie włosów

Baza wiedzy

Włosy premium czy słowiańskie? Jakie są metody przedłużania włosów i który ze sposobów będzie w danej sytuacji optymalny? Czym różni się metoda kanapkowa od mikroringowej? Jak pielęgnować przedłużenia? Na te i inne pytania dotyczące przedłużania włosów znajdziesz odpowiedź w naszej bazie wiedzy. Zapraszamy do czytania!

 

więcej

 

 

 

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń teraz: 22 648 14 00

Napisz: sklep@hairme.pl

 

© HairMe 2023 | wykonanie: PixelCaffe