Produkty

Szeroka, kompleksowa oferta jaką Klientka znajduje na HairMe.pl to nowa jakość na rynku produktów do przedłużeń. Dzięki niej bardzo łatwo i szybko można zaopatrzyć się w najważniejsze akcesoria do zagęszczania włosów:

  • szczypce do mocowania przedłużeń i ich usuwania
  • listki ochronne wykorzystywane podczas zabiegu zagęszczania
  • zgrzewarki do metody keratynowej i nie tylko
  • ringi: nanoringi, microringi, mikroringi, tulejki, którymi przedłuża się włosy
  • szydełka do przedłużania włosów, inaczej nawlekacze do zakładania ringów
  • keratyna - od której pochodzi nazwa jednej z metod - występująca w HairMe.pl wyłącznie w najmocniejszej, włoskiej wersji

Wszystkie powyższe produkty są dostępne od ręki, gdyż w HairMe.pl rozumiemy, że szybka realizacja zamówień jest ogromnie ważna dla zdecydowanej większości Klientek. Ponadto bezproblemowo rozpatrzamy zgodne z prawem procedury zwrotów lub reklamacji.

Należy zrozumieć, że wszystkie proponowane akcesoria do przedłużania włosów to produkty "okołozabiegowe", gdyż oczywistym jest, że najważniejszym elementem, który wpływa na efekt zabiegu, są same włosy do przedłużania. W tej kategorii HairMe.pl nie ma sobie równych. Każda klientka może czuć się bezpiecznie i pewnie, gdyż znajdzie tutaj tylko włosy najwyższej jakości: naturalne włosy słowiańskie oraz naturalne włosy do przedłużeń premium.

Znacznej grupie osób zaznajomionych z zabiegami przedłużania nie trzeba tłumaczyć, że zagęszczanie włosów z pomocą pasm słowiańskich to absolutnie najlepsze co można wybrać, aby poprawić swoją fryzurę metodą clip-in, keratynową czy mikroringową. Nie każdy jednak wie, że na HairMe.pl może otrzymać bardziej dostępną cenowo alternatywę, jaką są naturalne włosy premium. To pasma niesłowiańskiego pochodzenia, lecz również dziewicze, z zachowaną łuską. Tutaj wyjątkiem są tylko pukle clip-in, które jednakowoż zostały doskonale zabezpieczone specjalnymi procesami.

akcesoria przedłużanie włosów akcesoria przedłużanie włosów

Rodzaje włosów

Włosy w kitce

To jeden z asów atutowych naszej oferty. Włosy słowiańskie dostępne w unikatowych kitkach to jakość, której nie można porównać z innymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Każda z prezentowanych kitek jest jedyna i niepowtarzalna, dzięki czemu mają Państwo pewność, że fryzura stworzona z ich użyciem będzie jedyna w swoim rodzaju.

więcej

Włosy gotowe do przedłużania – dziewicze włosy słowiańskie i indyjskie Remy

W naszej ofercie znajdą również Państwo włosy gotowe do przedłużania. Są to również pukle najwyższej próby – włosy słowiańskie i włosy indyjskie typu Remy, które posiadają końcówki gotowe do przedłużania różnymi metodami, opisanymi poniżej.

więcej

 

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń teraz: 22 648 14 00

Lub napisz: