Pielęgnacja włosów słowiańskich

Włosy do zagęszczania i przedłużania zapewniają mnogość możliwości. Osoby decydujące się na doczepianie naturalnych pasm mogą wybierać wśród produktów o zróżnicowanej długości, kolorze, grubości i strukturze. Na polskim rynku, ze względu na przeważający typ urody, najbardziej cenione są włosy słowiańskie. Czym charakteryzują się te szczególnie pożądane kosmyki i jak je pielęgnować, by zachowały swoje estetyczne walory na dłużej?

więcej

Mikroringi i nanoringi – spełnij marzenie o pięknych włosach!

Która z kobiet nie marzy o lśniących, gęstych i długich włosach podkreślających naturalne piękno? Niestety, Matka Natura nie jest tak samo łaskawa dla wszystkich pań i przywilejem gęstej, bujnej czupryny mogą cieszyć się tylko nieliczne przedstawicielki płci pięknej. Jedną z form mocowania dodatkowych pasm dostępną na HairMe są ringi w wersji mikro i nano.

więcej

Włosy naturalne do przedłużania premium - dlaczego warto?

Większość osób rozważających zagęszczenie lub przedłużenie fryzury ma na celu osiągnięcie maksymalnie naturalnego efektu i najlepszego wyglądu. Nawet biorąc pod uwagę, że każdy z nas ma inne włosy – różnią się one od siebie nie tylko kolorem, ale również grubością, strukturą i porowatością, spośród włosów naturalnych dostępnych na rynku jakością zdecydowanie wygrywają dziewicze włosy słowiańskie.

więcej

Zagęszczanie metodą kanapkową tape-in – prosty sposób na piękne włosy

ługie, gęste i lśniące włosy to niedoścignione marzenie wielu kobiet. Niestety, panie obdarzone przez Matkę Naturę takimi czuprynami są w zdecydowanej mniejszości. Tam, gdzie zawodzą wcierki, maski na włosy i suplementy mające pobudzić cebulki do wzrostu, z odsieczą przychodzą nowoczesne zabiegi: zagęszczanie i przedłużanie włosów. Jednym z najpopularniejszych sposobów na dodanie fryzurze objętości i ekspresowe wydłużenie pasm jest zagęszczanie metodą kanapkową.

więcej

Pielęgnacja włosów przedłużanych i zagęszczanych.

Przedłużanie włosów pozwala nadać fryzurze gęstości i objętości. Jednak poprawnie przeprowadzony przez stylistę zabieg to za mało, by „nowe” włosy stale wyglądały pięknie. Dlatego tak ważna jest właściwa pielęgnacja i dobór odpowiednich kosmetyków, które pomogą zachować zdrowy wygląd włosów i utrzymają je w prawidłowej kondycji przez długi czas.

więcej

Kitki słowiańskie

To jeden z asów naszej oferty. Włosy słowiańskie dostępne w unikatowych kitkach to jakość, której nie można porównać z innymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Każda z prezentowanych kitek jest jedyna i niepowtarzalna, dzięki czemu mają Państwo pewność, że fryzura stworzona z ich użyciem będzie jedyna w swoim rodzaju.

więcej

Włosy gotowe do przedłużania – dziewicze włosy słowiańskie i włosy naturalne premium

W naszej ofercie znajdą również Państwo włosy gotowe do przedłużania. Są to również pukle najwyższej próby – włosy słowiańskie, które posiadają końcówki gotowe do przedłużania różnymi metodami, opisanymi poniżej.

więcej

Profesjonalne przedłużanie włosów Warszawa

Podjęłaś decyzję o przedłużeniu włosów i wybrałaś wymarzone pasma? Teraz nic prostszego niż umówić się na wizytę w naszym salonie fryzjerskim SecondHair Clinic w Warszawie. Na miejscu będziesz mogła oddać się w ręce wykwalifikowanego personelu, który z przyjemnością zajmie się Twoimi włosami. Wprawna ręka stylisty stworzy Twoją upragnioną fryzurę

więcej

Spanie z doczepianymi włosami

Osoby rozważające przedłużanie lub zagęszczanie włosów, szczególnie te niemające na swoim koncie doświadczeń tego typu, z pewnością zadają sobie wiele pytań dotyczących codziennego funkcjonowania po takim zabiegu.

więcej

Czy doczepianie dodatkowych pasm obciąża własne włosy?

Nie, ale pod warunkiem, że zabieg został wykonany w odpowiedni sposób. Zagęszczanie i przedłużanie włosów powinno się odbywać rękami doświadczonego fryzjera lub osoby, do której mamy w tej kwestii zaufanie.

więcej

Jak przygotować się do przedłużania lub zagęszczania włosów?

Pierwszym krokiem powinna być konsultacja ze specjalistą, któremu zdecydujemy się powierzyć nasze włosy. Fryzjer lub trycholog jest w stanie ocenić stan naszej czupryny i zaproponować odpowiednią metodę przedłużania lub zagęszczania.

więcej

Jak mówić bliskim o przedłużaniu lub zagęszczaniu włosów?

Jednym z wyzwań, przed którym stają osoby planujące zagęszczanie lub przedłużanie włosów, jest informowanie o tym swoich najbliższych. Chęć zainwestowania we własny wygląd może budzić dwuznaczne emocje.

więcej

Przeciwwskazania do przedłużania lub zagęszczenia włosów

Powiększanie objętości fryzury lub przedłużanie włosów dzięki dopinkom jest bezpiecznym zabiegiem, który nie obciąża naszych włosów. Warto jednak pamiętać, że istnieje kilka przeciwwskazań, które mogą dyskwalifikować kobietę marzącą o bujnej czuprynie.

więcej

Jak myć włosy przedłużone lub zagęszczone?

Mycie włosów jest podstawową aktywnością pielęgnacyjną, którą wiele osób wykonuje niemal codziennie. To czynność, której uczymy się od najmłodszych lat i często wykonujemy automatycznie. Posiadaczki przedłużeń powinny jednak pamiętać o kilku prostych zasadach.

więcej

Wyczesywanie włosów zagęszczonych i przedłużonych

Przeczesywanie stanowi podstawowy obowiązek posiadaczki założonych pasemek. Ta czynność pozwala utrzymać włosy w dobrym stanie, a także oczyszcza je z kurzu, resztek kosmetyków i innych zanieczyszczeń.

więcej

Czynniki osłabiające przedłużone i zagęszczone włosy

Posiadaczki doczepów mogą cieszyć się imponującą fryzurą, skrojoną na miarę swoich marzeń. Przedłużanie i zagęszczenie włosów może dawać spektakularne efekty i odmieniać wizerunek na długo.

więcej

Czym jest zagęszczanie i przedłużanie włosów?

Żyjemy w czasach, w których przywiązuje się ogromną wagę do wizerunku, a znane od dawna powiedzenie: „jak cię widzą, tak cię piszą” jest nader aktualne. Nic dziwnego, że wiele osób stara się dbać o swój wygląd nie tylko od święta.

więcej

Włosy słowiańskie zwykłe i dziewicze – czym się różnią?

Wśród naszych Klientek największą popularnością cieszą się włosy słowiańskie, których doskonałą jakością zdecydowanie wyróżniamy się na rynku przedłużania włosów. Te naturalne włosy – miękkie, lekkie i błyszczące – są dostępne w różnych wersjach.

więcej

Dlaczego przedłużanie włosów stało się ostatnio bardzo popularne?

Trendy to coś, co zmienia się bardzo często i zeszłoroczne „wow” staje się dzisiejszym „eh”. W modzie jest to bardzo dobrze widoczne, dlatego ludzie ubierają się co roku nieco inaczej, gdyż chcąc nie chcąc mamy dostęp do tych samych ubrań w sklepach (...)

więcej

 

Pielęgnacja włosów słowiańskich

Włosy do zagęszczania i przedłużania zapewniają mnogość możliwości. Osoby decydujące się na doczepianie naturalnych pasm mogą wybierać wśród produktów o zróżnicowanej długości, kolorze, grubości i strukturze. Na polskim rynku, ze względu na przeważający typ urody, najbardziej cenione są włosy słowiańskie. Czym charakteryzują się te szczególnie pożądane kosmyki i jak je pielęgnować, by zachowały swoje estetyczne walory na dłużej?

Delikatne i miękkie zagęszczenie fryzury

Osoby pragnące pozbyć się kłopotliwych przerzedzeń i nieestetycznych prześwitów mogą skorzystać z bogatej oferty naturalnych włosów doczepianych do oryginalnej fryzury. Pozyskane od innych ludzi pukle dają nieporównywalnie lepsze rezultaty niż ich syntetyczne odpowiedniki. W salonach fryzjerskich znaleźć możemy produkty z włosów pochodzenia naturalnego: azjatyckiego, europejskiego oraz wreszcie naszego słowiańskiego, a każda grupa charakteryzuje się inną miękkością, sztywnością i kolorem oraz oczywiście ceną.

Największym zainteresowaniem Klientów cieszą się te ostatnie, czyli dziewicze włosy słowiańskie o wysokim połysku i miękkości. Mimo swojej delikatności i  bycia niezmiernie przyjemnymi w dotyku są wytrzymałe i podatne na zabiegi stylizacyjne. Co ważne, ich struktura, kolor, grubość są identyczne z naszymi, przez co nie trzeba ich poddawać intensywnym zabiegom rozjaśniania mogącym w konsekwencji je osłabić.

Jak dbać o włosy słowiańskie?

Doczepiane włosy będą nienagannie się prezentować tylko wtedy, kiedy będziemy o nie odpowiednio dbać. Ze względu na brak naturalnej warstwy ochronnej w postaci wydzielanego przez skórę łoju, włosy maskujące niedoskonałości na głowie lub przedłużające fryzurę powinny być objęte szczególną troską. Obawiasz się, że pielęgnacja delikatnych włosów słowiańskich będzie przysparzała na co dzień wielu trudności? Nic bardziej mylnego!

Najważniejszym elementem zabiegów, jakim należy poddawać dodatkową część czupryny, jest mycie oraz dogłębne nawilżanie. Zalecana częstotliwość mycia uzależniona jest od stylu życia, ale też biologicznych predyspozycji danej fryzury do przetłuszczania się. Jeśli swoją fryzurę nosimy codziennie, powinniśmy delikatnie myć ją nie rzadziej niż raz w tygodniu. Zanim przystąpimy do odświeżenia pukli, należy rozczesać pasma za pomocą grzebienia z zębami o szerokim rozstawie lub specjalną szczotką do przedłużeń. Pod żadnym pozorem nie szarpiemy – zbyt agresywne postępowanie może nieodwracalnie uszkodzić strukturę włosa lub samo mocowanie. Podczas mycia nie wolno wykonywać kolistych ruchów. Pasma polewamy wodą od czubka głowy w kierunku końcówek, delikatnie myjąc je szamponem według tego samego schematu.

Aby odżywić włosy od środka, należy podczas każdego mycia aplikować na pasma odżywkę lub balsam silnie nawilżający. Do przeprowadzenia zabiegu zaleca się używać specyfików dedykowanych naturalnym włosom. Podczas nakładania kosmetyku należy zachować szczególną ostrożność w okolicach łączeń: mocowania pod wpływem kontaktu z nim mogłyby się poluzować, co skutkowałoby wypadaniem pasemek i zmianą kształtu fryzury. Raz na jakiś czas zaleca się, aby nałożyć na pasma kompres odżywczy w postaci maski o skoncentrowanym składzie.

pytania o zagęszczanie włosów

Mikroringi i nanoringi – spełnij marzenie o pięknych włosach!

Która z kobiet nie marzy o lśniących, gęstych i długich włosach podkreślających naturalne piękno? Niestety, Matka Natura nie jest tak samo łaskawa dla wszystkich pań i przywilejem gęstej, bujnej czupryny mogą cieszyć się tylko nieliczne przedstawicielki płci pięknej. Drobne niedoskonałości nie muszą już wpływać na naszą samoocenę i pewność siebie. Dzięki naturalnym włosom do zagęszczania i przedłużania fryzury, każdy może dowolnie kształtować swój wizerunek i dyskretnie maskować mankamenty urody. Jedną z form mocowania dodatkowych pasm dostępną na HairMe są ringi w wersji mikro i nano.

Zagęszczanie na zimno – jak to działa?

Zagęszczanie włosów przy użyciu mikroringów lub nanoringów jest popularną i cenioną na rynku techniką zwiększania objętości fryzury. W przeciwieństwie do innych metod zagęszczanie ringami nie wymaga użycia zgrzewarek, które mogłyby uszkodzić delikatną strukturę włosa. Na czym polega zabieg? Sposób montowania włosów jest prosty: fryzjer łączy wyrastające z głowy kosmyki z dodatkowymi za pomocą małych obrączek lub tulejek wykonanych z tworzywa lub miękkiego metalu. Ringi mogą być dodatkowo pokryte od wewnątrz silikonem, który chroni włosy oraz zapobiega ich zsuwaniu pod wpływem mycia, tarcia (na przykład podczas snu) i stylizacji. Nanoringi i mikroringi dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu "zlewają się" z włosami, stając się niemal niewidoczne.

Dlaczego warto?

Zagęszczenie włosów przy pomocy tulejek wymaga od fryzjera wprawy i uwagi. Poprawnie wykonane mocowanie pozwala cieszyć się bujną fryzurą nawet przez 4 miesiące bez konieczności wykonywania poprawek. Trwały i praktyczny zabieg jest w pełni bezpieczny zarówno dla włosów, jak i skóry głowy. Zagęszczanie na zimno – bo tak brzmi inna nazwa tej techniki – rekomendowane jest osobom prowadzącym aktywny tryb życia.

pytania o zagęszczanie włosów

Włosy naturalne do przedłużania premium - dlaczego warto?

Większość osób rozważających zagęszczenie lub przedłużenie fryzury ma na celu osiągnięcie maksymalnie naturalnego efektu i najlepszego wyglądu. Nawet biorąc pod uwagę, że każdy z nas ma inne włosy – różnią się one od siebie nie tylko kolorem, ale również grubością, strukturą i porowatością, spośród włosów naturalnych dostępnych na rynku jakością zdecydowanie wygrywają dziewicze włosy słowiańskie. Są nie tylko miękkie i piękne, ale również niemodyfikowane i zgodne z typem włosów występujących w naszym regionie. Czasami jednak trudno zdecydować się na przedłużenie włosów właśnie z użyciem tych konkretnych pasm, gdyż najlepsza możliwa jakość to także najwyższa cena. Co zrobić, kiedy potrzebujemy wysokiej jakości przedłużeń, ale jednocześnie bardziej optymalnych budżetowo rozwiązań? Czy istnieje produkt, który spełni takie oczekiwania?

Włos naturalny premium – krótka charakterystyka

W nadmienionym przypadku z pewnością pomocna może stać się oferta włosów naturalnych premium dostępnych w HairMe. Gęste, lśniące i grube – te słowa najlepiej oddają ich charakter. Włosy premium są niesłowiańskiego pochodzenia, ale... podobnie jak słowiańskie mają zachowaną łuskę. To zdecydowanie wyróżnia je spośród innych włosów dostępnych na rynku. W wyjątkowym przypadku jeśli łuski brakuje (u nas dotyczy to jedynie wersji Clip-in), naturalne włosy premium - poza odpowiednim wyselekjonowaniem - zostają odpowiednio zabezpieczone poprzez pokrycie warstwą silikonu. Naturalne włosy premium są podatne na stylizację tak samo jak słowańskie i, co istotne względem napiętego domowego budżetu, dostępne w dużo bardziej przystępnej cenie. Można je również farbować (trzeba jedynie pamiętać, że zaawansowane zabiegi chemiczne mogą negatywnie wpłynąć na ich strukturę i dlatego należy bezwzględnie unikać rozjaśniania, ograniczając się raczej do tonowania).

Włosy premium to dobra alternatywa

Włosy naturalne premium w HairMe to kilka różnych długości oraz od 8 do 12 oryginalnych kolorów, dzięki którym można dobrać pasma idealnie pasujące do własnej fryzury. Niższa cena ułatwia podjęcie decyzji o zagęszczeniu włosów - czy to dla poprawienia wizerunku czy dla wypróbowania wcześniej niezastosowanej metody samego zabiegu (a do wyboru jest keratynowa, kanapkowa, nano- lub mikroringowa). Co więcej, poprawienie wizerunku włosami premium to także bardzo wysoka jakość samych pasm, pozwalająca na noszenie doczepów z zachowaniem ich dobrej formy oraz pięknej fryzury. Po wykonaniu przedłużania wybraną metodą, w codziennej pielęgnacji naturalne włosy premium są równie łatwe jak słowiańskie. Regularne mycie, obfite nawilżanie i delikatne rozczesywanie zapewni dobrą kondycję przedłużeń na co dzień, zaś okresowe odżywianie i aplikowanie na końcówki serum na bazie silikonu pomoże podtrzymać efekt lśniącej tafli na dłużej.

Podsumowując, włosy naturalne premium to:

  • wysoka jakość
  • przystępna cena
  • ładny, naturalny wygląd
  • łatwa pielęgnacja
  • szeroki wybór długości i kolorów

W HairMe każdy znajdzie coś dla siebie!

pytania o zagęszczanie włosów

Zagęszczanie metodą kanapkową tape-in – prosty sposób na piękne włosy

Długie, gęste i lśniące włosy to niedoścignione marzenie wielu kobiet. Niestety, panie obdarzone przez Matkę Naturę takimi czuprynami są w zdecydowanej mniejszości. Tam, gdzie zawodzą wcierki, maski na włosy i suplementy mające pobudzić cebulki do wzrostu, z odsieczą przychodzą nowoczesne zabiegi: zagęszczanie i przedłużanie włosów. Jednym z najpopularniejszych sposobów na dodanie fryzurze objętości i ekspresowe wydłużenie pasm jest zagęszczanie metodą kanapkową.

Zagęszczanie tape-in – szybko, skutecznie, bezinwazyjnie

Dzięki zagęszczaniu metodą kanapkową każda osoba może cieszyć się pięknymi włosami o pożądanej długości. Wykonywany przez profesjonalistę zabieg przedłużania włosów metodą tape-in można opisać jako doklejanie do wyrastających ze skalpu włosów dodatkowych pasm przyczepionych do kilkucentymetrowej taśmy, którą umieszcza się przy samej linii włosów. Ta naklejana u nasady specjalna taśma jest przezroczysta i niezwykle lekka, więc staje się niemal niewyczuwalna. Noszenie dodatkowych kosmyków nie powoduje dyskomfortu oraz, co najważniejsze, pozwala uzyskać maksymalnie naturalny efekt. Starannie dobrane do koloru i struktury naturalnych włosów przedłużenia zlewają się z fryzurą, tworząc jednolitą i efektowną całość.

Dlaczego warto postawić na tape-in?

Metoda tape-in cieszy się ogromną popularnością wśród pań pragnących w nieinwazyjny i bezpieczny sposób odświeżyć swój wygląd i dodać sobie atrakcyjności. Przedłużanie i zagęszczanie włosów tą polecaną przez fryzjerów metodą nie obciąża skóry głowy ani cebulek. Aby uzyskać w pełni zadowalający efekt, należy używać taśm z włosami najwyższej jakości zapewniającymi najlepsze zagęszczanie. Pozyskiwane od ludzi pasemka można swobodnie myć pod prysznicem bez obaw, że stracą swoją nienaganną formę lub będą nadmiernie się plątać. Zalecana częstotliwość powtarzania zabiegu przedłużania włosów tape-in uzależniona jest od tempa wzrostu włosów. Kiedy odrosty będą na tyle duże, że taśma nie będzie już przylegała do nasady włosów, konieczne będzie ponowne udanie się do salonu. Odpowiednio nawilżane, delikatnie rozczesywane pasemka będą mogły być użyte wiele razy.

pytania o zagęszczanie włosów

 

HairMe jest nową częścią firmy Hair Partners, która od ponad 20 lat funkcjonuje w branży perukarstwa, rozwiązywania problemu wypadania i przerzedzania się włosów oraz fryzjerstwa.
Poza działającą w Warszawie Kliniką Włosa posiadamy w Polsce sieć własnych sklepów stacjonarnych.
Nasze atuty to nie tylko ogromna wiedza i doświadczenie, ale także najwyższa jakość produktów oraz doskonała obsługa Klienta.

HairMe to zaufanie i pewność od Hair Partners.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń teraz: 22 648 14 00

Napisz: sklep@hairme.pl

Lub wyślij wiadomość:

 

 

© HairMe 2020 | wykonanie: PixelCaffe