Tape on, czyli jedna z najpopularniejszych metod przedłużania!

Wygląd i stan włosów zależy od wielu czynników. Może to być zaniedbanie, zła pielęgnacja, stan zdrowia lub czynniki genetyczne. Cienkie i osłabione włosy stanowią materiał trudny do układania konkretnej, bujnej fryzury. Dziś często jest tak, że kobieta - mimo starannie dobranych środków i dbania o zdrowie - nie jest w stanie poprawić stanu swoich włosów. Dlatego też przedłużanie włosów stało się w Polsce niezwykle popularnym zabiegiem.
Decyduje się na niego wiele kobiet chcących zmienić lub poprawić stan swojej fryzury bez czekania, aż naturalne włosy urosną do wymaganej długości. Spośród wszystkich innych metod przedłużania włosów metoda kanapkowa wydaje się jedną na najpopularniejszych i cenionych za dobry efekt końcowy, trwałość oraz przystępną cenę. Znana jest jako nieinwazyjna i dość prosta, za to świetnie komponująca się z naturalnymi włosami i doskonale radząca sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Co spowodowało, że akurat ta metoda zaskarbiła sobie tyle sympatii wśród kobiet?

Na czym polega metoda kanapkowa tape-on?

Metoda kanapkowa korzysta z przeźroczystych taśm przyklejanych pomiędzy pasmami naturalnych włosów u ich podstawy. Sama nazwa metody kanapkowej wzięła się właśnie od sposobu umieszczania taśmy pomiędzy naturalnymi włosami. Włosy tape-on umieszczone na tej taśmie komponują się z resztą, dając naturalny i estetyczny efekt. Ponadto metoda ta nie wpływa inwazyjnie na włosy, nie obciąża ich, nie zmienia naturalnego ułożenia. Taśmy zaś nie niszczą włosów, nie ciągną ich ani nie plączą. Zabieg przedłużania kanapkami wykonuje się bardzo szybko, ponieważ zazwyczaj jego czas oscyluje w granicach 60-80 minut. Efekt zaś w dużej mierze zależy od osoby, która go wykonuje, dlatego też często proponuje się klientkom uważny wybór odpowiedniego salonu fryzjerskiego dla maksymalnych korzyści z przedłużania włosów kanapkami.
Ze względu na różny stan włosów klientek istnieje wiele metod przedłużania. W przypadku metody tape-on największym przeciwwskazaniem jest uszkodzona skóra głowy lub alergie na którykolwiek preparat używany w zabiegu (czyli klej lub remover). Poza tymi trudnościami z metody kanapkowej korzystać może niemal każdy. Jedyny warunek, jaki pozostaje, to ten, aby klientka posiadała długość naturalnych włosów wynoszącą minimum 15cm. Przed samym zabiegiem nie trzeba się specjalnie przygotowywać, wystarczy po prostu umyć głowę. Metoda kanapkowa pozwala na uzyskanie efektu dłuższych i gęstszych włosów. W trakcie zabiegu jednorazowo doczepia się od 10 do 30 taśm, w zależności od potrzeb klientki i jej fryzury. Zazwyczaj pasemka tape-on są dostępne w różnych długościach włosa naturalnego i trzeba pamiętać, że ten typ można odpowiednio stylizować wg wymagań zainteresowanej.

Wygoda i trwałość metody tape-on

Po zabiegu widoczny gołym okiem efekt zagęszczania i przedłużania włosów dostrzegalny jest natychmiastowo. Fryzura jest gęstsza, włosy są dłuższe i wyglądają po prostu bardzo dobrze. Pasemka idealnie komponują się z resztą włosów, nie zaburzając naturalnej estetyki, z wręcz ją poprawiając. Od tej pory klientka może cieszyć się nową fryzurą bez żadnych trudnych ograniczeń związanych z specjalistyczną pielęgnacją. Włosy naturalne w doczepach gotowe są na pełen wachlarz stylizacji, koloryzacji i dalsze metamorfozy, ponieważ naturalne przedłużki można traktować prawie dokładnie tak, jak swoje włosy. Nie powodują one dyskomfortu ani poczucia sztuczności. Jedyne, o czym teraz należy pamiętać, to aby ich nie szarpać, nie czesać u podstawy oraz aby średnio co 5 tygodni chodzić do stylisty na podniesienie (pasemka zostają umieszczone na naturalnych włosach, a co za tym idzie - przemieszczają się w dół razem z tym, jak rosną). Warto zaznaczyć, że z metody tape-on korzystają również gwiazdy kina, celebrytki i infuencerki. Jest to doskonały sposób na to, aby udoskonalić swoją fryzurę w sposób całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny. Z tego powodu metoda kanapkowa uchodzi za jedną z najbardziej popularnych dziś sposobów na przedłużanie włosów. Trwały efekt jest w stanie utrzymywać się naprawdę długo, dlatego jest to także dość ekonomiczny sposób na skuteczne ulepszenie swojej fryzury.

powrót

Tape on, czyli jedna z najpopularniejszych metod przedłużania!
Tape on, czyli jedna z najpopularniejszych metod przedłużania!

 

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń teraz: 22 648 14 00

Napisz: sklep@hairme.pl

 

© HairMe 2023 | wykonanie: PixelCaffe