Koszt założenie doczepów | Baza wiedzy HairMe

Współczesna technologia pozwoliła na to, by każdy mógł ingerować w swój wygląd tak, jak mu się to podoba. Nie inaczej jest z włosami, które przez obecny tryb życia, stawiający na życie w biegu, ciągły stres i brak czasu na odpoczynek, często się przerzedzają i wypadają garściami. Jak więc temu zapobiec? Doczepianie włosów to idealne rozwiązanie, które pozwoli na zagęszczenie włosów lub ich przedłużenie. Jest to bezbolesny proces, po którym z pewnością nasz wygląd się zmieni na lepsze. Tutaj jednak rodzi się pytanie – ile tak naprawdę przyjdzie zapłacić za taką usługę?

Nie tak drogie, jak mogłoby się wydawać!

Przedłużanie włosów nie jest wcale tak kosztowne, jak zazwyczaj się ludziom wydaje. Jest to oczywiście czasochłonne i trudne, jednak ogólne ceny nie są bardzo wysokie. Wszystko oczywiście zależy od kilku czynników. Przede wszystkim, jakie włosy będą doczepiane. Jeśli będą to włosy syntetyczne, to z oczywistych przyczyn cena będzie niższa. Wyprodukowanie sztucznego tworzywa o danym kolorze jest stosunkowo łatwe, dlatego nie ma trudności z doborem długości oraz koloru włosów syntetycznych. z drugiej strony mamy natomiast włosy naturalne, które są kosztowniejsze z racji tego, że trudno jest je dostać, a wyprodukowanie fabryczne nie jest możliwe. z tej przyczyny są więc kupowane od osób prywatnych. To więc rodzi bardzo trudny i mozolny proces, który zakańcza się stworzeniem doczepów.
Następnie trzeba wybrać konkretny sposób doczepiania włosów, gdyż i tutaj bardzo ważne jest, by dobrać taki, który spełni oczekiwania klienta. Najpopularniejszym sposobem obecnie jest przedłużanie włosów metodą keratynową. Wiąże się to z tym, że substancją wiążącą jest keratyna, czyli naturalny składnik każdego włosa. Dzięki temu włosy nie zostają niszczone, a sam proces nie wpływa negatywnie na jakość samych włosów oraz skóry głowy. Ponadto z racji, że jest to najpopularniejszy sposób przedłużania włosów, ceny są atrakcyjne i przystępne w stosunku do tego, jaki jest efekt końcowy. Najdroższą obecnie metodą jest metoda ultradźwiękowa, która polega na połączeniu włosów „na zimno”, czyli bez ich rozgrzania. W procesie tym bierze udział urządzenie, które wytwarza fale wiążące doczepy z włosami. Jest to nowoczesna technologia, dzięki czemu efekt jest długotrwały, gdyż doczepy mogą się utrzymywać aż do pół roku po zabiegu.

Cena inna w każdym salonie

Nie można jednakowo stwierdzić, ile kosztuje przedłużanie włosów, gdyż to konkretne doczepy oraz sposoby ich zakładania decydują, że cena różni się w zależności od salonu oraz ilości doczepów potrzebnych na zagęszczenie lub przedłużenie włosów. Średnio jest to w przypadku przedłużania od 120 do 180 doczepów, natomiast zagęszczanie włosów to około 80 – 120 pasm włosów. Włosy doczepiane na kreatynę zazwyczaj sprzedaje się w zestawach, dlatego koszt samych pasm do zagęszczania dobrej jakości zaczyna się od kilkuset złotych, natomiast zabieg przedłużania to koszt np. od 250zł. Oczywiście każdy salon będzie miał różne ceny, dlatego najlepiej samemu wejść na stronę internetową salonu lub dowiedzieć się telefonicznie.

powrót

Koszt założenie doczepów | Baza wiedzy HairMe
Koszt założenie doczepów | Baza wiedzy HairMe

 

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń teraz: 22 648 14 00

Napisz: sklep@hairme.pl

 

© HairMe 2023 | wykonanie: PixelCaffe