Zagęszczanie i przedłużanie włosów- co to? | Baza wiedzy HairMe

Żyjemy w czasach, w których przywiązuje się ogromną wagę do wizerunku, a znane od dawna powiedzenie: „jak cię widzą, tak cię piszą” jest nader aktualne. Nic dziwnego, że wiele osób stara się dbać o swój wygląd nie tylko od święta.

Czynnikiem znacząco wpływającym na ogólną prezencję każdego człowieka jest fryzura. Piękne i zadbane włosy pasujące do aktualnej mody, typu urody, rysów twarzy i sylwetki mają duży wpływ na pierwsze wrażenie. Jednym ze sposobów na poprawę jakości swojego uczesania jest zagęszczanie włosów i/lub przedłużanie włosów. Zabiegi te mają na celu poprawienie fryzury, która pod wpływem różnych czynników (używek, złej diety, stresu, przebytych chorób, upływających lat itd.) może tracić swój młodzieńczy blask i objętość.

Zagęszczenie polega na przymocowaniu dodatkowych pasm w miejscach wystąpienia przerzedzeń. Za pomocą doczepów można zwiększać objętość dowolnego fragmentu czupryny. Celem zagęszczania jest więc większa objętość, efekt „push-up”. Zadaniem przedłużania jest z kolei wydłużenie włosów przy jednoczesnej poprawie objętości. Co istotne, oba zabiegi powinny być wykonywane w profesjonalnym gabinecie fryzjerskim. Renoma i doświadczenie specjalisty przekładają się na efekt i bezpieczeństwo procedury.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów powinno być poprzedzone konsultacją fryzjerską, podczas której fryzjer określi, która metoda łączenia przyniesie najlepsze efekty, oraz wskaże, jak się przygotować do zabiegu.

powrót

Zagęszczanie i przedłużanie włosów- co to? | Baza wiedzy HairMe
Zagęszczanie i przedłużanie włosów- co to? | Baza wiedzy HairMe

 

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń teraz: 22 648 14 00

Napisz: sklep@hairme.pl

 

© HairMe 2023 | wykonanie: PixelCaffe