Zmiany fruzury przy włosach doczepianych | Baza wiedzy HairMe

Wiele kobiet marzy o spektakularnej zmianie fryzury. Niejednokrotnie borykamy się z cienkimi i problematycznymi włosami, które wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Zdarza się, że odpowiednim upięciem włosów nie uzyskujemy efektu, którego oczekujemy. Wtedy najlepszą metodą na podniesienie samooceny i komfortu życia jest przedłużenie i zagęszczenie włosów. Dzięki temu zabiegowi w bardzo krótkim czasie możemy zmienić diametralnie swój wygląd. Zawsze marzyłaś o długich, gęstych włosach, dzięki którym będziesz mogła wykonywać każde upięcie? Teraz ten efekt możesz uzyskać z dnia na dzień, a w zasadzie z godziny na godzinę.

Decydując się na przedłużenie i zagęszczenie włosów, dobrze dokładnie przemyśleć, jakimi doczepami będziemy się posługiwać. Włosy syntetyczne są często wybieraną alternatywą w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, jednakże musimy mieć świadomość tego, że nie będziemy mogli modyfikować fryzury. Włosy syntetyczne źle reagują na wysoką temperaturę, przez co niemożliwym jest ich prostowanie czy kręcenie. Natomiast doczepy z włosów naturalnych zachowują się na naszej głowie zupełnie jak własne kosmyki włosów. Możemy je prostować, kręcić i dowolnie modyfikować, gdyż są one pod tym względem plastyczne. Oczywiście musimy mieć świadomość tego, że są to doczepy i nigdy nie odrosną po zniszczeniu.

Najczęściej wybierane modyfikacje po przedłużaniu włosów

Po przedłużaniu i zagęszczaniu włosów kobiety najczęściej decydują się na fryzurę, na którą nie mogłyby sobie pozwolić przy swoich wymagających cienkich włosach. Dowolne modyfikacje i cięcia są możliwe przy doczepach naturalnych. Decydując się na zabieg przedłużania i zagęszczania włosów musimy wybrać metodę, za pomocą której zmienimy swój wizerunek. Na rynku dostępne są różne rozwiązania dotyczące przedłużania włosów, bardzo częstym jest metoda clip-in. Do naturalnych włosów za pomocą specjalnych grzebyków na zatrzask przypinany doczepy. Możemy w dowolnym czasie je zdjąć i założyć. Jest to bardzo popularna metoda, za pomocą której w szybkim czasie możemy przedłużyć i zagęścić naturalne włosy. Jednakże nie każdą z nas satysfakcjonuje zmiana na chwilę. W takich przypadkach idealnie sprawdzą się mikroringi i nanoringi. Są to metody, które przedłużają nasze włosy na dłuższy czas. Doczepiane pasma włosów są niewyczuwalne i niewidoczne. Jest to połączenie naturalnego pasma włosów z doczepem za pomocą cieniutkich obrączek. Po kilku tygodniach są one podciągane i znów możemy cieszyć się wymarzoną fryzurą. Natomiast nanoringi to metoda bardzo podobna do mikroringowej, jednak bardziej subtelna. Nanoringi zupełnie nie są wyczuwalne na głowie, co daje idealny efekt końcowy. Baz obaw możemy wiązać włosy czy upinać je w ulubiony sposób.

Włosy doczepianie to pełna dowolność

Główną ideą przedłużania i zagęszczania włosów jest zwiększenie ich objętości i długości. Długie, gęste i wręcz hollywoodzkie włosy są marzeniem każdej kobiety. Ilość możliwości, jakie dają przedłużane włosy jest niemal nieograniczona. Warkocze wyglądają przepięknie, upięte włosy prezentują się zjawiskowo, zaś loki i fale przywodzą na myśl gwiazdy srebrnego ekranu na rozdaniu Oskarów. To właśnie dlatego przedłużanie włosów różnymi metodami jest dziś tak bardzo popularnym i często praktykowanym sposobem na ulepszenie wyglądu własnej fryzury.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż przedłużanie włosów różnymi metodami zapewnia powalający efekt bez ryzyka bólu i dyskomfortu. To właśnie z tego powodu jest to doskonała wręcz alternatywa dla innych, inwazyjnych metod zwiększania objętości i ilości włosów na głowie.
Jeśli chodzi o wygląd i funkcjonalność takich przedłużek, to szczególnie cenione przez kobiety są przedłużki z naturalnych włosów. Mogą być one w dowolny sposób modyfikowane, ponieważ będą zachowywały się tak, jak nasze naturalne włosy. Dzięki temu doczepiane pasma swoim wyglądem niczym nie różnią się od włosów właścicielki.

powrót

Zmiany fruzury przy włosach doczepianych | Baza wiedzy HairMe
Zmiany fruzury przy włosach doczepianych | Baza wiedzy HairMe

 

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń teraz: 22 648 14 00

Napisz: sklep@hairme.pl

 

© HairMe 2023 | wykonanie: PixelCaffe