Przedłużanie naturalnymi włosami | Baza wiedzy HairMe

Dzisiejszy szybki tryb życia, ciągły stres i niezdrowa dieta to główne powody, przez które Twoje włosy mogą być rzadsze i mniej olśniewające. Genetyka też robi swoje i czasem nawet, kiedy bardzo dbasz o swoje włosy i prowadzisz zdrowy tryb życia – na Twojej głowie dalej będą pojawiać się prześwity, a włosy staną się rzadsze. Na szczęście dzisiejszy rozwój nauki pozwolił na to, by zagęścić włosy bez problemu, dzięki czemu nie będziesz już musiała się martwić o to, czy inni widzą Twoje rzadkie włosy. Jest wiele sposobów na przedłużanie i zagęszczanie włosów, jednak tutaj zajmiemy się bezpośrednio zagęszczaniem naturalnymi włosami, bo naprawdę jest to metoda warta uwagi.

Zagęszczanie włosów – po co?

Włosy zagęszcza się głównie z przyczyn estetycznych lub psychologicznych. Jest wiele osób, które nie przykładają tak wielkiej wagi do tego, że ich włosy z czasem stają się rzadsze. Jednak zdecydowanie większość kobiet jest bardzo wrażliwa na tym punkcie. Wiąże się to między innymi z tym, że w naszej kulturze jednym z symboli kobiecości są właśnie zdrowe, długie i piękne włosy. Wszędzie możemy zobaczyć reklamy, filmy, seriale czy nawet profile w mediach społecznościowych, gdzie kobiety chwalą się swoimi pięknymi i długimi włosami o nieskazitelnej barwie. Jeśli masz kłopoty z wypadaniem włosów, to takie obrazy mogą wpędzać Cię w zakłopotanie, zmniejszenie poczucia własnej wartości, a nawet depresję. Dlatego jesteśmy tutaj, by Ci pomóc.
Zagęszczanie i przedłużanie włosów to zabieg, któremu poddaje się wiele kobiet. Nie ma w tym nic złego i każdy może spróbować tej metody niezależnie od wieku czy płci. Ważne jest, byś dobrze się czuła z samą sobą. Nie przejmuj się już tym, czy ludzie patrzą na Twoje włosy, nie noś czapki częściej, niż jest to potrzebne i zobacz w lustrze piękną kobietę, której włosy są równie olśniewające, co ona sama. Spróbuj zagęszczania lub przedłużania włosów, a Twoje samopoczucie i pewność siebie na pewno będą na wyższym poziomie.

Włosy naturalne – co w nich takiego wyjątkowego

Wiele osób zastanawia się, po co „przepłacać”, skoro mogą wybrać do przedłużania włosy syntetyczne, które też dobrze wyglądają na głowie. Oczywiście, włosy syntetyczne mają wiele plusów, jednak wiele osób stawia właśnie na włosy naturalne z kilku głównych powodów. Włosy naturalne przede wszystkim są bardziej elastyczne i umożliwiają modelowanie. Można poddawać je wielu zabiegom bez martwienia się o to, czy aby na pewno wytrzymają je bez uszkodzeń. Włosy syntetyczne nie nadają się do kręcenia czy farbowania, gdyż przygotowane są „na stałe”. Nałożona na nie farba nie przyjmie się, natomiast ciepło nie będzie w stanie ich zakręcić, tylko je zniszczy. Włosy naturalne natomiast możesz zarówno kręcić, jak i prostować. Możesz je farbować, co jest bardzo dużym plusem dla wielu osób, gdyż łatwo będzie zmienić swój wygląd bez konieczności wymiany wszystkich doczepów. Ponadto są one naturalne, dzięki czemu nawet nie będziesz czuła, że masz je na głowie. Dotyk, wygląd i reakcja włosów na czynniki zewnętrzne będą identyczne, jak Twoich naturalnych włosów. Dlatego jest to świetny wybór, jeśli chcesz czuć się najlepiej, jak to możliwe w danej sytuacji.

Czy warto przedłużać lub zagęszczać włosy?

Oczywiście, że warto! Wiele kobiet, które nie mogą się zdecydować na taki zabieg, prędzej czy później się do niego przekonuje. Po zakończeniu wizyty u specjalisty odpowiedzialnego za przedłużanie czy zagęszczanie, są one bardzo zadowolone z efektów i tego, jak nowe włosy wpływają na samopoczucie oraz samoocenę. Przedłużanie włosów jest oczywiście częściej wybierane jako działanie, które ma polepszyć wygląd. Z kolei zagęszczanie jest zalecane, jeśli włosy są rzadkie. Jeden i drugi zabieg jest jednak bardzo podobny, dlatego nie ma problemu, by estetycznie polepszyć stan Twoich włosów. Sam proces jest bezbolesny, dlatego nie stresuj się tym.

Ceny wspomnianych zabiegów oczywiście są różne, gdyż każdy salon będzie miał nieco inne stawki. W związku z tym, po podjęciu decyzji o poprawie stanu swojej fryzury warto zorientować się, jakie salony posiadają w swojej ofercie przedłużanie i zagęszczanie włosów. Należy przy tym kierować się przede wszystkim renomą salonu i jego doświadczeniem, aniżeli sugerować się wyłącznie ceną zabiegu. Profesjonalne wykonanie i indywidualnie podejście w naszym salonie to podstawa, dzięki której zyskaliśmy zaufanie wielu klientek. Dlatego zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości dotyczące obu zabiegów.

powrót

Przedłużanie naturalnymi włosami | Baza wiedzy HairMe
Przedłużanie naturalnymi włosami | Baza wiedzy HairMe

 

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń teraz: 22 648 14 00

Napisz: sklep@hairme.pl

 

© HairMe 2023 | wykonanie: PixelCaffe